לקביעת פגישת יעוץ התקשרו אלי 052-2946635

 © יואלה בר-טל תכנון ועיצוב פנים, הום סטיילניג והלבשת הבית.

עיצוב פנים לגיל השלישי, עיצוב פנים לגיל הזהב.עיצוב חדרי ילדים. עיצוב מטבחים, עיצוב סלון, עיצוב פינת אוכל. עיצוב חדרי רחצה

ברוכים הבאים לבלוג שלי

כאן תמצאו טיפים ועצות לעיצוב בית החלומות שלכם.

December 6, 2016

אנחנו זורקים הכל.... טלפונים ישנים, טלוזיות תקינות רק מפני שהן לא שטוחות, וכמובן רהיטים ישנים....הרבה פעמים הרהיטים במצב טוב, אבל כבר לא מודרניים או אין לנו שימוש בהם...למשל שידת תינוקות, לאחר שהילדים כבר בגרו.. או מיטת נוער לאחר שקנינו להם מיטה וחצי... אבל האם תמיד צריך לזרוק או למסור? אולי אפשר למצוא להם שימוש אחר?

במהלך נסיעה בעיר, ראיתי ברחוב שולחן ישן עם מגרות  שמחכה למשאית הפינוי שתאסוף אותו. נזכרתי שביתי בקשה ממני מדפים קטנים לחדר החדש שלה וחשבתי שאולי אפשר יהיה להפוך את המגירות למדפים מעניינים. (זה טרנדי מאוד, ויחסית זול מאוד).

אז איך עושים את זה?

חומרים

מגירות ישנות

מברגה

נייר לטש דק

צבע (אמריקה או פוליאור על בסיס מים)

מברשת צבע עדינה או גלגלת צבע קטנה

מתלים + ברגים

(אפשר גם גלגלים במקום מתלים)

נייר טפט או נייר מעניין אחר.

דבק פלסטיק

סרגל , עיפרון ומספריים

שלבי עבודה

  1. מפרקים מהמ...

December 6, 2016

קיבלתי פניה דרך הפייסבוק. תראי, ראיתי את העיצובים שלך, מאוד מאוד אוהבת את הסגנון ורוצה להיעזר בשירותיך לעצב לי את הבית. אבל, השקענו כל כך הרבה כסף ברכישת הבית, שכמעט לא נשאר לנו כסף לרהט אותו. תגידי, זה יקר לעצב ולרהט את הבית?

גם פניות כאלה אני מקבלת לפעמים.  אנשים, שמודעים לצורך לעצב את הבית, אין להם תקציב גדול להשקיע ברהיטים וחוששים לעשות את זה לבד, מפני שלא בדיוק יודעים "איך זה יצא".

אז אל חשש. לא תמיד צריך לקנות הכל חדש...לא תמיד צריך תקציב גדול מאוד לריהוט הבית. אפשר לקבל בית יפה ומעוצב גם מפריטים ישנים, מכל מיני תרומות של רהיטים שקיבלנו מדודה, מההורים. החוכמה היא לדעת להסב אותם וליצור קו עיצובי יפה המשתלב אחד בשני.

הנה כמה טיפים איך לעצב את הבית בתקציב מוגבל מאוד

בחרו קשת גוונים האהובה עליכם.

 הבית שלכם, צריך לשקף את טעמכם גם אם התקציב שלכם נמוךבמיוחד. החליטו על קשת גוונים ו...

Please reload

פוסטים נבחרים

מגירות, מגירות, מגירות.....

December 6, 2016

1/4
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון